TATRA KLUB ČECH A MORAVY

Štítary


2014 (pro aktuální rok stiskněte klávesu F5)

Pozvánka na XVI. ročník

XX. sraz Tatra klubu Čech a Moravy


Milí přátelé, každoročně v této době Vás zvu na setkání majitelů vozů Tatra na Vranovskou přehradu. Jsem opravdu velice rád, že se opět brzy uvidíme a budeme moci společně strávit víkend, na který budeme rádi vzpomínat. Všechny Vás tímto srdečně zdravím a těším se na Vás a na Vaše nádherné vozy.

To, že naše dva předešlé srazy, „Na moravské svatbě“ a „Dobrý den v Pelhřimově“, zajistily Tatraklubu zápis do „České knihy rekordů“, to určitě všichni dobře víte, ale to, že si nás vybral i „ELITE WORLD RECORDS“, obdoba Guinnessovi knihy rekordů, a udělil nám certifikát, to určitě nevíte. Proto mi bude velikou ctí Vám na našem srazu toto ocenění ukázat, a poděkovat Vám za Vaši podporu značce Tatra pro jeho získání.


Letošní sraz se uskuteční ve dnech 6. 7. a 8. června 2014 a nazval jsem jej:

ZNOJMO, VIDÍM TĚ DVOJMO“

PROČ ???

Inu, tož tak už to někdy bývá …“

VAROVÁNÍ:

Toto dvojí vidění nebude dopřáno řidičům a osobám do 18. let, aby ale i pro tyto účastníky srazu bylo alespoň něco 2 x, navštívíme dva sklepy Znovínu Znojmo.

První zastavení: bude v Přiměticích u Znojma, zde navštívíme největší KŘÍŽOVÝ SKLEP na světě.

Druhé zastavení: sklepení Louckého kláštera spojené s ochutnávkou vín (někteří z Vás zde již byli), v prodejně si pak budete moci zakoupit vína dle vlastního výběru, svést se turistickým vláčkem, za pěkného počasí navštívit místní městskou plovárnu Louka, a je zde pro nás v restauraci zajištěn oběd.

Informace pro účastníky:

Příjezdy: Pátek 6. 6. 2014 od 15.00 hodin

Sobota 7. 6. 2014 od 7.30 do 8.30 hodin

Jako vždy do Chatové osady SLUNEČNICE (www.osada-slunecnice.cz)

Cena za ubytování: Kč 185,-- za osobu na noc

Stravování: zajištěno – každý si hradí sám po příjezdu

Účastnický poplatek: Kč 390,-- (platba poštovní poukázkou typu „C“) poplatek je za vozidlo, počet osob ve voze není rozhodující. Od účastníků, kteří se neprokáží zaplacenou složenkou bude v den příjezdu vybírán poplatek Kč 500,-- za vozidlo.

Tento účastnický poplatek slouží k uhrazení korespondence, poštovného, účastnických listů, diplomů, drobných cen a dárků, návštěvy sklepů , degustace vín, občerstvení ve vinárně – nápoje a jídlo, živá hudba (k poslechu i k tanci) a dalších výdajů spojených s uspořádáním akce.

Program srazu:

Pátek 6. 6. 2014

Sobota 7. 6. 2014

Odjezd na Slunečnici: zcela individuální a záleží tedy pouze na Vás, jak dlouho se zdržíte v areálu Louckého kláštera nebo navštívíte jiné krásy města Znojma (podzemí, radniční věž, museum motorismu, procházka historickým Znojmem, …)

Do 17.30 hodin: návrat na SLUNEČNICI

18.00 – 19.00 hodin: večeře

19.15 hodin: diskuse, presentace Certifikátu ELITE WORLD RECORDS pro Tatra klub Čech a Moravy, vyhodnocení soutěže Znalec vín 2014, předání diplomů a cen

20.30 hodin: SPOLEČENSKÝ VEČER VE VINÁRNĚ s živou hudbou, tancem, vínem, pivem + zabíjačkové speciality. Toto vše pro Vás jako poděkování za Vaši účast hradí klub částečně z Vašeho účastnického poplatku a za podpory sponzorů. Věřím, že se budete dobře bavit.

Neděle 8. 6. 2014


Akce se každý majitel vozu účastní na vlastní náklady a nebezpečí, přebírá na sebe odpovědnost za posádku svého vozu i za jeho technický stav. Případné škody, které Vám mohou v souvislosti s touto akcí vzniknout nebudete uplatňovat na organizátorech srazu.

Jízda se koná za běžného silničního provozu a je tedy nezbytné dodržovat veškerá pravidla a předpisy silničního provozu a dbát též nařízení organizátorů.

Z důvodu reservace noclehů, stravy, parkovacích míst a dalších záležitostí Vás žádám o včasné nahlášení Vaší účasti s počtem osob, dnem příjezdu, typem vozu a to nejpozději do 31. května 2014. Prosím, ale raději dříve – kapacita Slunečnice není neomezená a náhradní ubytování je za vyšší ceny.

Způsoby nahlášení Vaší účasti:

Telefonicky: 603816302, 515291360, 515225374, 731116356

E-mail: Z.Pavelec@seznam.cz

Písemně: Tatra klub Čech a Moravy, Štítary 153, 671 02 p. Šumná

Navštivte nás na: www.tatraklub.unas.cz

Jak nás najdete? viz přiložená mapka

Těším se na Vás a na Vaše nádherné vozy

S pozdravem

Zdeněk Pavelec – předseda klubu